پیچیده ها رو ما انجام میدیم .
طراحی سایت
 نسخه مناسب برای چاپ


طراحی سایت در مازندران یکی از اصلی ترین خدمات ارائه شده برای کسب و کارها و شرکت مازندران می باشد. بعد از آنالیز کسب و کار ما شرایط اجرای پروژه را به اطلاع شما می رسانیم.

برای خیلی از کسب وکارها، وب سایت اولین نقطه تعامل با مشتریان است و طرح وب سایت شما نقش مهمی در چگونگی درک افراد از کسب و کار شما بازی می کند.

اگر کسی کسب وکار شما را در وهله اول پیدا کند، اولین تاثیر در مورد کسب وکارتان را از وب سایت شما دریافت می کند. بنابراین خیلی مهم است که شما برای ساخت وب سایتی سرمایه گذاری کنید که بازدیدکنندگان بتوانند به راحتی اطلاعات مورد نظر خود رسیده و از استفاده از آن لذت ببرند.

در این صفحه ما این موضوع را بررسی می کنیم که چرا طراحی وب سایت خیلی مهم است و چطور برنامه های طراحی وب سایت  به کسب و کار شما کمک می کند تا بتوانید مشتریان آنلاین بیشتری را بدست آورید.

 

بیاید شروع کنیم :

 

 

چرا طراحی وب سایت خیلی مهم است ؟

در بیشتر مواقع،اولین تاثیر می تواند آخرین تاثیر باشد.اگر کسی وب سایت شما را ببیند و به نظرش نامناسب باشد بلافاصله دکمه برگشت را می زند و ممکن است هرگز به سایت شما برنگردد.
اگر شما می خواهید بازدیدکنندگان را جذب کنید و با سایت خود درگیر کنید،سایتتان باید هم از نظر ظاهری قابل قبول باشد (ui) و هم از نظر کاربری (ux) برای استفاده راحت باشد. 
موضوع فراتر استفاده از المان های گرافیکی است که نظر کاربر را جلب کند.اگر وب سایت شما قدیمی است و یا استفاده از آن سخت می باشد، بازدیدکنندگان برگشت خواهند کرد.کاربران به دنبال اطلاعات به روز و توانایی دسترسی آسان به آنها هستند پس این وظیفه شماست که این موقعیت را فراهم کنید.
در شرکت پیشگامان داده طلایی هراز ما اهمیت یک وب سایت خوب را درک می کنیم، ما یک شرکت طراحی وب سایت در مازندران ( شمالی ترین نقطه ایران ) هستیم که به شما کمک خواهیم کرد تا به وب سایت رویایی خود دست پیدا کنید.

طراحی و پشتیبانی سایت در مازندران

هزینه طراحی

حالا که به اهمیت طراحی وب سایت عالی و حرفه ای پی بردید شاید برای شما سوال پیش بیاید که چه مقدار باید برای وب سایت خود هزینه کنید.
به دلیل اینکه کسب وکار شما نیازها و اهداف به خصوص دارد،هیچ گاه دو پروژه طراحی وب مشابه هم نیستند. 
این موضوع بدین معنی است که هیچ قیمت ثابتی برای کار طراحی سایت وجود ندارد.
شرکت پیشگامان داده طلایی هراز چندین پلن طراحی سایت به شما پیشنهاد می دهد که با توجه به اهداف و بودجه مورد نظر شما می باشد. المان های قیمت ما بستگی به متغیرهای متعددی دارد مانند تعداد صفحات، سبک طراحی، کپی رایت و … .

بعضی از فاکتورهایی که بر روی قیمت طراحی وب سایت تاثیر می گذارند :

 

 

 

آماده اید که سایت ایده آل خود را  بسازید؟

پیشگامان داده طلایی هراز یک شرکت طراحی وب سایت مازندران در شمال ایران است که برای شناسایی شما وکسب و کارتان زمان می گذارد. ما به شما وب سایتی نمی دهیم که شبیه دیگر وب سایت ها باشد.

ما معتقدیم که کسب وکار شما منحصر به فرد است بنابراین وب سایت شما هم باید از این قاعده پیروی کند . طراحان تیم بازاریابی دیجیتال ما با هم همکاری می کنند تا بهترین وب سایت ها را برای شما طراحی کنند که بتوانید برند خود را شاخص کنید.

ما بر روی طرح بندی، محتوا، call to action، کار می کنیم تا بتوانیم بهترین بازگشت سرمایه (ROI) را برای شما به دست آوریم. تیم حرفه ای ما می تواند وب سایت ایده آلتان را به شما تحویل داده و آن را راه اندازی کند. بعد از راه اندازی وب سایت ما به طور مداوم آن را تست وکنترل می کنیم.

ما می خواهیم مطمئن شویم که وب سایت شما به بهترین شکل ممکن طراحی و راه اندازی شود. ما به طور مداوم صفحات سایت شما را بهبود داده تا آنها را برای شما و مخاطبانتان بهتر کنیم. اگر آماده هستید که وب سایت رویایی خود را داشته باشید، همین حالا با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

پیشگامان داده طلایی هراز یکی از برترین شرکت های طراحی سایت در مازندران است. این شرکت پروژه های مختلفی را در بابل و بابلسر و ساری و قائم شهر و آمل و نور و محمود آباد انجام داده است.

 

شاخه مطلب